מעריב

September 09, 2018

המלצת תרבות
בלי מכבש יחסי ציבור או גב רחב של הוצאה גדולה, יושב לו במדפי הספרים ספר חמוד להפליא שכתב ניר ספיר, מהנדס אלקטרוניקה במקצועו, ואייר בקסם רב רועי שנער.

“למה יש לי כזה מקור?” מגיש את סיפורו של צופי, זכר של צופית בוהקת (גילוי נאות: הציפור החביבה עלי), שאינו שלם עם מה שסיפק לו הטבע. צורת המקור שלו, כפי שמעיד שם הספר, מטרידה אותו. “לָמָּה יֵשׁ לִי כָּזֶה מַקּוֹר? אָרֹךְ וּמְעֻקָּל, דּוֹקֵר וּמְסֻרְבָּל, לָמָּה?” הוא שואל את אמו ומנסה להשתמש במקור לייעודים שאינם תוכננו כך מראש בידי הבריאה. באמצעות שיעור לא פשוט, ובו לכידה, שחרור וחזרה לקן, הוא מגיע למסקנה הבלתי נמנעת שמה שקיבלנו הוא הטוב מכולם, ושלכל דבר יש סיבה. בסוף הספר אפשר למצוא מידע שכתב ר ד”ר שי מרקמן על הצופיות הבוהקות, על עונת הקינון שלהן, תזונתן, מצבן בישראל ועוד. 

Copy Of -לגדול - אתר המשפחות של ישראל

September 09, 2018

"אבא, תקנה לי תוכי גדול ויפה, נשים אותו בכלוב, אני אלמד אותו לדבר והוא יהיה רק שלי"...

ספר ילדים חדש ומרתק קורא תיגר למוסכמה החברתית שבה ציפורי נוי נועדו לחיות בכלובים למטרות שעשוע.

למה יש לי כזה מקור?" הנו ספר הביכורים של המחבר ניר ספיר.
במרכזו של הסיפור המשעשע והמרתק כאחד ישנו גוזל צופיות (צופית בוהקת ממין זכר) שבדיוק למד לעוף ובוקר אחד קם ומחליט לצאת למסע של גילוי עצמי.
הקוראים ייחשפו להרפתקאותיו של צופי, ילמדו על עולמן של הצופיות ואולי יבינו שגם לבעלי החיים יש זכויות.

הספר "למה יש לי כזה מקור" מאת ניר ספיר יהיה מוצלח במיוחד עבור ילדים שהחלו להסתקרן בכל הנוגע לעולם החי.

הסיפור מספק מידע באופן פשוט, קולח ומעט מותח על אחת הציפורים שהילדים מרבים להיתקל בהן אפילו במרחב העירוני - הצופית הבוהקת.

בסופו של הספר תמצאו גם מידע בהיר ומפורט, שיוכל להעשיר כל מפגש עתידי עמה בגינה השכונתית, על חייה ואורחותיה של הציפור. 

ספר ביכורים, "למה יש לי כזה מקור?", המחזק את הקשר בין ילדים לבעלי חיים ולטבע שסביבם. בימים שבהם תעשיית הספרים חווה טלטלה גדולה, יש עדיין מי שמאמינים בחשיבותם של ספרים וביכולתם להותיר חותם. העלילה מגוללת את סיפורו של גוזל קטן של צופיות, המבקש להבין מדוע יש לו מקור. כדי למצוא את התשובה הוא יוצא למסע של גילוי עצמי ... בלי להסגיר פרטים רבים מדי על גורלו של הגוזל, נאמר רק כי מדובר בסיפור חינוכי לילדים.

"ספר מקסים, צבעוני, כתוב בצורה משובבת נפש. מאד ממליצה."

נורית ויסמן

"ספר ילדים מקסים שמעביר אותנו, באמצעות מסעה של ציפור צופית קטנה בשם צופי, מסע חיפוש אחר התשובה לשאלה המטרידה אותה ובעצם את כולנו: "מי אני".

המסע של הצופית הקטנה עובר אצל חבריה, חיות היער, המשיאים לה שלל עצות מחייהם שלהם.מומלץ בחום!" ליאת גולדשטיין, האמא של אמאבא

ספר מקסים הממחיש את מסעו של צופי במסע מרתק רצוף חוויות, הרפתקאות ומכשולים אחר התשובה לשאלה "מדוע יש לו מקור". אנחנו מאוד אהבנו לקרוא ולהתרשם, עם בני בן התשע עברנו על האינפורמציה ולמדנו עוד על הציפור- דברים שבהחלט לא ידענו - כולנו החכמנו.הספר נכתב בגובה העניים של הילדים, אהבנו מאוד.

בספר הילדים "למה יש לי כזה מקור?" הציפור צופי הוא הדמות המרכזית.

הסיפור מתחיל בכך, שצופי בטעות העיר את אמא שלו עם המקור שלו בבוקר, ואז מתחיל לתהות, למה יש לו כזה מקור, מסורבל ודוקר? 

אך אמא שלו עייפה ולא פנויה להסברים, אז הוא יוצא לו לטיול ופוגש מספר חיות אחרות שאותן הוא שואל. 

Please reload

FOLLOW ME

  • Wix Facebook page
  • Google+ Social Icon

כל הזכויות שמורות למחבר הספר ולהוצאה לאור

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now